שרון:  "היה פשוט תענוג ללמוד בקורס אילוף כלבים בהדרכתן של דנה ואיילה. מדריכות מלאות סבלנות, ידע, אהבה לכלבים, נסיון מטורף של שנים, זמינות כמעט בכל שעה, ובעיקר עידוד בזמנים שלא הולך טוב.
ממליצה עליהן בחום!!!!!!!!!!"


צופית:  "את דנה ואיילה הכרתי בקורס אילוף כלבים.  שתיהן בעלות ידע נרחב מלאות אמביציה ,סבלנות ויכולת הכלה מדהימה .הן ליו אותי לאורך הדרך ונטעו בי תחושת מסוגלות והצלחה וגם שיתעורר קושי או ספק הן היו שם ותמכו אני יודעת שגם היום שנתיים אחרי אם אני צריכה עצה או עזרה יש לי למי לפנות . כל מי שילמד אצלן יצא עם ארגז כלים נרחב הן בידע תאורטי והן בפן המקצועי .
אני ממליצה בחום להגיע ללמוד מדנה ואיילה הטובות בתחומן .הן מובילות במקצועיות יתרה ומעבירות את קורס האילוף בדרך חוויית ועניינית."

שי:  "איילה ודנה שתי מאלפות/ מאמנות/ מדריכות מעולות, שפגשתי לפני 4 שנים בקורס מאלפי כלבים. איילה ודנה עובדות בשיטת (force free), שיטה שעובדת על חיזוקים חיוביים בלבד ויוצרת קשר טוב עם הכלב. התרשמתי מאד המקצועיות שלהן, מהשקט הנפשי ומהדרך בה הן מעבירות את השעורים. סיימתי את הקורס עם ידיעה שצברתי ידע רב דרכן, ושיש לי תמיד כתובת לכל שאלה ובעיה והן אכן תומכות ועוזרות, עד עצם היום הזה. ממליץ מאד להיצטרף לקורס זו חוויה מעצימה."

Capture1.PNG
Capture2.PNG
Capture.PNG
Capture3.PNG
Capture4.PNG
Capture5.PNG
Capture6.PNG
Capture7.PNG