אילו אפשרויות תעסוקה יש לי ברגע סיום קורס המאלפים?

 בסיום קורס מאלפי הכלבים שלנו, במידה ועמדתם בתנאים ובמטלות הקורס אתם מקבלים מאיתנו תעודת הכשרת "מאלף כלבים מוסמך". לאחר מכן אתם יכולים להמשיך להתמחויות כמו "כלבנות טיפולית", "כלבי שירות", "ספורט כלבני" או להתחיל ולעבוד עם לקוחות משלכם במגזר הפרטי או הציבורי.
מקצוע מאלף כלבים הוא לרב תחום עיסוק עצמאי וכמו כל עיסוק עצמאי, תדרשו לפתוח תיק ברשויות המיסים ולהתחיל בשיווק ובפרסום בכדי להגדיל לאורך הזמן את מעגל הלקוחות שלכם.
להיות עצמאי זה לא קל, אבל יש גם הרבה יתרונות: 
1. אין לכם בוס על הראש. למעשה, אתם הבוס של עצמכם. אתם אלו שקובעים מתי לעבוד, עם מי לעבוד, כמה לעבוד וכו'.
2. אתם יכולים לבחור היכן לעבוד. האם תרצו לעבוד מהבית? להזמין לקוחות אליכם? או אולי לפתוח פנסיון אילוף? כמובן שאתם יכולים גם לבחור להשאיר את העבודה מחוץ לבית ולהתנייד לבתי לקוחות.
3. מקצוע אילוף כלבים לא מוגבל רק ללקוחות פרטיים. אם תחשבו קצת מחוץ לקופסא תוכלו לגלות שאפשר גם לעבוד מול חברות הייטק (היום יותר ויותר חברות הייטק מעודדים את העובדים להגיע עם כלבים לעבודה), לעבוד מול רשויות, בתי ספר או לאלף כלבים לטלויזיה וקולנוע.
4. העקרונות שמנחים את הקורס שלנו לא תקפים רק לכלבים. למעשה, לאורך הקורס תגלו שאפשר ליישם הרבה מאוד מהחומר גם על סוסים, חתולים, תוכים ואף גם על בע"ח שמוחזקים בגני חיות (במידה וזאת אפשרות עבורכם).

מקווים שעזרנו ואנו מזמינות אותכם לדבר איתנו בכל שאלה נוספת.

נ.ב
כמובן שאפשר גם ללמוד אצלינו גם אם אינכם מתכוונים לעסוק בתחום האילוף.